Zelenskyj till Washington för mer vapen

Läs hela artikeln på Nordfront: Zelenskyj till Washington för mer vapen

Första resan utomlands sedan krigsutbrottet • Ska tala inför senaten.

JUDARNA för ett av sina många krig mitt i Europa.

Och det “svenska” etablissemanget dreglar och hurrar: Hurra! Vi får vara med vid köttgrytorna om vi går med i (((NATO))).

Satans folkförrädare!

Dom vill ha vapen, vapen, vapen.

Men det är mycket annat som ligger till grund för denna konflikt: Kom ihåg att Putins regim dräller av JUDAR… Detta krig är som alla andra krig en enda stor JUDISK konspiration.

Vi vet att ett heartland för JUDAR är delar av Ukraina och delar av Polen. Man har planer för detta område. Zelenskiy och hans regim har talat om detta. Banden med IsraHell är starka.

Nu är JUDEN Zelenskiy i världens största “demokrati” USA som ägs och styrs av JUDAR för att han vill ha ännu mer pengar och ännu mer vapen.

Det är så vidrigt! :skull: :imp:

1 gillning

Så blir jänkarna sittande ankor och Xi och hans gulingar bara rullar in med sina styrkor och tar över utan att många skott behöver avfyras. Säkerligen kommer rödsköldar och andra globalistkräk att vara med på noterna för det är en del av planen i vilket fall som helst. Så faller till slut stormakten och alla FEMA camps kommer till slut till nytta.